AKCE! Ušetřete až 40% se skleněným obkladem OptimaGlass

 

Nejprodávanější skleněný obklad na trhu za bezkonkurenční cenu v časově omezené akci

 

Připravili jsme pro naše zákazníky speciální, časově omezený produkt – tvrzené sklo OptimaGlass v nejprodávanější bílé a černé barvě. Sklo OptimaGlass nabízí řešení pro většinu domácností, které potřebují elegantní, praktický a odolný obklad ze skla za kuchyňskou linku.

Řada skel OptimaGlass vychází z naší základní řady skleněných obkladů DIAMANT v tloušťce materiálu 6 mm. Díky zjednodušené, moderní technologii výroby je však levnějším řešením s úsporou až 40% ceny. OptimaGlass splňuje veškeré potřebné požadavky, které obklad stěny v kuchyni vyžaduje. Sklo je tvrzené, bezpečnostní, se zárukou na mechanickou odolnost. OptimaGlass odolává teplotám až 250 stupňů a můžeme jej bez problémů umístit i za plynovou varnou deskou. Samozřejmostí je záruka na barevnou stálost. Materiál OptimaGlass je zároveň vysoce hygienický, svým dokonale lesklým a neporézním povrchem zabraňuje usazování nečistot. Hlavní výhodou samozřejmě zůstává snadná údržba, jako u všech skleněných obkladů z naší nabídky. Skleněné obklady OptimaGlass jsou velmi kvalitním materiálem za vynikající cenu. 

Obklady OptimaGlass vyrábíme pouze v bílé a černé barvě. Z důvodu technologie výroby je také omezena maximální délka jednoho kusu na 3200 mm, což je pro běžný obklad za kuchyňskou linku dostatečné. Vaše požadavky na nadrozměrné kusy, širší výběr barev nebo skla s grafickým potiskem umíme realizovat v našich produktových řadách skel FLOAT, DIAMANT a FotoGlass.

Skleněný obklad OptimaGlass je nyní v AKCI se slevou 20% pro všechny zákazníky. Jedná se o časově omezenou nabídku, která bude platit pouze při závazném objednání do 1.5.2020 a následnou montáží do konce roku 2020. Pokud kuchyň ještě nemáte připravenou k zaměření, nevadí. Stačí poslat písemnou objednávku nyní, materiál Vám zarezervujeme a vyrábět budeme až po zaměření prostoru. Podmínkou akční nabídky je, abychom zvládli montáž do konce roku 2020. 

Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku na Váš nový obklad za kuchyňskou linku. Pokud vyplníte náš poptávkový formulář ZDE, tak Vám nabídku zpracujeme do druhého dne.

DŮLEŽITÉ: Pokud chcete využít akční ceny, tak při zadání typu skleněného obkladu vyberte možnost: AKCE! OptimaGlass bílá nebo černá barva viz obrázek níže:

KOLIK TO STOJÍ?