Ochranná přepážka PLEXI z 6 mm plexiskla – 650x900mm

1.999,0  1.699,0  vč. DPH

Přepážka – průhledné plexisklo 650 x 900 mm, která nabízí ochranu zaměstnanců před infekcí a zároveň neruší ve výhledu. Ochranná bariéra má rozměr 650 x 900 mm a je vyrobená z tvrdého průhledného plexiskla tloušťky 6 mm, je dostatečně pevná a má výborné optické vlastnosti. Výborný poměr cena – kvalita.

Katalogové číslo: V1455100 Kategorie:
Termín doručení: Dostupné do 4 dnů
Detail produktu

Ochranná přepážka antivirová – průhledné plexisklo 650 x 900 mm

Verze PLEXI je průhledná ochranná přepážka z plexiskla, která nabízí zákazníkům výbornou ochranu zaměstnanců před nákazou a zároveň neruší ve výhledu. Plexisklo má rozměr 650 x 900 mm (šířka x výška) a je vyrobeno z tvrdého průhledného materiálu tloušťky 6 mm, který je dostatečně pevný a má výborné optické vlastnosti. Slouží jako ochrana před kapénkovým přenosem např. do lékáren, výdejových okének restaurací, benzínek, přepážek bank, obchodů nebo úřadů.

Naše přepážka je v porovnání s jinými zesílená a je určena pro dlouhodobé užívání. Zástěna je vyrobena ze silného plexiskla tloušťky 6 mm včetně podstavy o šířce 250 mm. Díky tomuto pevnému materiálu se přepážka nevlní a neohýbá. Věnujeme velkou péči opracování příčky, všechny vnitřní rohy mají zápichy, které omezují riziko prasknutí. Hrany přepážek jsou zkosené na CNC stroji a důležitou částí výroby je několikahodinové temperování v peci pro odstranění vnitřního pnutí. Tímto procesem zabráníme vzniku vnitřního pnutí a omezení reakcí a vzniků prasklinek po aplikaci čističů na bázi lihu.

Na ochranné přepážky PLEXI se můžete spolehnout, jsou otěruvzdorné, stabilní a odolné UV záření.

V balení naleznete:

  • přepážka z plexiskla tloušťky 6 mm o rozměru 650x900mm (šířka x výška) včetně otvoru pro výdej o rozměru 260 x 150 mm
  • 2 patky šířky 250 mm

Ochranná přepážka z plexiskla – antivirová 900×650 mm

UPOZORNĚNÍ: Pro čištění příček NEPOUŽÍVEJTE žádná rozpouštědla, čistící prostředky na okna s hydroxidem amonným či alkalické čistící prostředky. POUŽÍVEJTE pouze vodu nebo slabý mýdlový roztok nebo speciální prostředky pro čištění transparentních plastů.
Další informace
Hmotnost5000 g
Rozměry650 × 900 × 8 mm
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám.

Hodnocení (0)
KOLIK TO STOJÍ?