Ochranná přepážka RESIST ze skla v rámu 650×900 mm na výšku

1.849,0  vč. DPH

Antivirová přepážka se sklem – nejvyšší řada RESIST – poskytuje našim zákazníkům výbornou ochranu jejich personálu před nákazou koronavirem či jinou kapénkovou infekcí. Zároveň je vyrobena z materiálu, který je extrémně odolný vůči chemikáliím a mechanickému poškození.

Katalogové číslo: V1455013 Kategorie:
Termín doručení: Dostupné do 4 dnů
Detail produktu

TERMÍN EXPEDICE: přepážky s hliníkovým rámem nyní expedujeme za 4-5 pracovních dní z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení

Ochranná přepážka má rozměr 650 x 900 mm a je tvořena tenkým rámem z pevných hliníkových profilů 27 x 22 mm. Profily mají v sobě připravenou drážku pro bezpečné uchycení skla. Drážka je opatřena gumovým těsněním, které fixuje sklo a zabraňuje nežádoucím rezonancím v rámu. Výplní rámu je čiré sklo float tl. 4 mm. Sklo je chemicky odolné, takže mu nevadí čištění dezinfekčními prostředky, včetně chemikálií. Sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání, takže zůstává bez škrábanců i při častém čištění. Povrch skleněné přepážky je neporézní, takže se snadno čistí a zabraňuje usazování virů či bakterií.

Stabilitu celé konstrukce zajišťují masivní nožky z profilů 40 x 40 mm šířky 350 mm. Povrch hliníkové konstrukce je upraven eloxováním hliníku.Celá konstrukce je však samonosná a není třeba ji vrtat k prodejnímu pultu či pracovnímu stolu. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně nožek.

Bezpečnostní přepážka je oboustranně pohledová a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor. Výška výdejového okénka je 100 mm od povrchu desky. Na požádání je možno výšku upravit.

V balení naleznete:

  • antivirovou přepážku v hliníkovém rámu se sklem o rozměru 650 x 900 mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 100 mm
  • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané sklo je čiré tloušťky 4 mm, nekalené
  • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku

 

Potřebujete jiné rozměry? Přejděte k našemu kalkulátoru a nastavte si rozměry podle přání:

 

ZJISTIT CENU NA MÍRU

 

Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení a v neposlední míře i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy. Variabilní je i skleněná výplň. Na přání zákazníka umíme čiré sklo float nahradit extračirým sklem Diamant, kouřovým sklem planibel bronz, šedým sklem planibel grey nebo dokonce sklem FotoGlass s potiskem. Na skle tak může být vytištěno například logo Vaší firmy nebo označení přepážky.

Všechny skleněné výplně umíme dodat také v bezpečnostním, tvrzeném provedení.

Skleněná přepážka je snadno demontovatelná pro případ stěhování či výměny výplně.

 

 

Zboží u nás důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko. V případě výroby na míru neúčtujeme dopravné při montážích pro tato města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Břeclav.

Další informace
Hmotnost8000 g
Rozměry1000 × 800 × 350 mm
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám.

Hodnocení (0)
KOLIK TO STOJÍ?