Ochranná přepážka LIGHT z plexiskla 1000×900 mm

1.899,0  vč. DPH

Velmi oblíbená ochranná přepážka LIGHT má rozměr 1000 x 900 mm a je tvořena tenkými sloupky z hliníkových profilů 20 x 20 mm a pevnou podstavou z profilů 40 x 40 mm.  Díky spojením hliníkových profilů a lehkého plexiskla je přepážka dostatečně stabilní, ale zároveň velmi lehká pro manipulaci.

Katalogové číslo: V1455041 Kategorie:
Termín doručení: Dostupné do 4 dnů
Detail produktu

TERMÍN EXPEDICE: přepážky s hliníkovým rámem nyní expedujeme za 4-5 pracovních dní z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení

Velmi oblíbené ochranné přepážky LIGHT s rozměrem 1000 x 900 mm jsou tvořeny tenkými sloupky z hliníkových profilů 20×20 mm a pevnou podstavou z profilů 40×40 mm. Profily jsou spojeny na matice se závitem a zaručují maximální stabilitu konstrukce. Plexisklo je k profilům pevně přišroubováno ze zadní strany přepážky. Výplní ochranné přepážky je čiré plexisklo tloušťky 4 mm. Díky spojením hliníkových profilů a lehkého plexiskla je přepážka dostatečně stabilní, ale zároveň velmi lehká pro manipulaci.  Přepážky výborně slouží jako ochrana před kapénkovým přenosem virů například do menších prodejen, lékáren, benzínových stanic, přepážek bank, obchodů nebo obecních úřadů.

Stabilitu ochranných přepážek zajišťují masivní nožky z profilů 40 x 40 mm šířky 350 mm. Povrch profilů je upraven eloxováním hliníku a je velmi odolný. Celá konstrukce je samonosná a není třeba ji vrtat k prodejnímu pultu či pracovnímu stolu. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně nožek.

Bezpečnostní přepážka je pěkně designově zpracovaná a hodí se do každého interiéru.

V balení naleznete:

  • ochrannou přepážku z plexiskla s hliníkovými sloupky o rozměru 1000 x 900 mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 100 mm
  • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané plexisklo tloušťky 4 mm
  • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku

Ochranná přepážka z plexiskla – antivirová 900×650 mm

PROSÍME POZOR: Pro čištění přepážek z plexiskla NEPOUŽÍVEJTE žádná rozpouštědla, čistící prostředky na okna s hydroxidem amonným či alkalické čistící prostředky. POUŽÍVEJTE pouze vodu nebo slabý mýdlový roztok nebo speciální prostředky pro čištění transparentních plastů.

Potřebujete jiné rozměry? Přejděte k našemu kalkulátoru a nastavte si rozměry přepážek podle přání. Rychlá výroba na zakázku:

 

ZJISTIT CENU NA MÍRU

 

Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení a v neposlední míře i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy.

Ochranné přepážky důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko.

Další informace
Hmotnost5200 g
Rozměry1000 × 900 × 350 mm
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám.

Hodnocení (0)
KOLIK TO STOJÍ?