Ochranná přepážka VISION z tvrzeného skla v rámu 650×900 mm na výšku

1.899,0  vč. DPH

Nejprodávanější řada ochranné přepážky s tvrzeným sklem – VISION poskytuje zákazníkům výbornou ochranu jejich personálua zároveň je extrémně odolná vůči rozbití, poškrábání a hlavně každodennímu čištění desinfekčními prostředky. Aktuálně v akci s tvrzeným sklem se slevou -20%.

Katalogové číslo: V1455031 Kategorie:
Termín doručení: Dostupné do 4 dnů
Detail produktu

Nejprodávanější řada ochranné přepážky  VISION s tvrzeným sklem poskytuje zákazníkům výbornou ochranu personálu a zároveň je extrémně odolná vůči rozbití, poškrábání a hlavně každodennímu čištění desinfekčními prostředky. Aktuálně v akci s tvrzeným sklem se slevou -20%.

Přepážka má rozměr 650 x 900 mm a je tvořena tenkým rámem z pevných hliníkových profilů 27 x 22 mm. Profily mají v sobě připravenou drážku pro bezpečné uchycení skla. Drážka je opatřena gumovým těsněním, které fixuje sklo a zabraňuje nežádoucím rezonancím v rámu. Výplní rámu je čiré tvrzené sklo tloušťky 4 mm. Sklo je chemicky odolné, takže mu nevadí každodenní čištění dezinfekčními prostředky, včetně chemikálií. Tvrzené sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání a až 7x větší pevnost vůči rozbití než obyčejné sklo. Povrch skleněné přepážky je neporézní, takže se snadno čistí a zabraňuje usazování virů či bakterií.

Stabilitu celé konstrukce zajišťují masivní nožky z profilů 40 x 40 mm šířky 350 mm. Povrch hliníkové konstrukce je upraven eloxováním hliníku. Celá konstrukce je samonosná a není třeba ji vrtat k prodejnímu pultu či pracovnímu stolu. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně nožek.

Bezpečnostní přepážka je oboustranně pohledová a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor. Výška výdejového okénka je 100 mm od povrchu desky. Na požádání je možno výšku upravit.

V balení naleznete:

  • Přepážku v hliníkovém rámu s tvrzeným sklem o rozměru 650 x 900 mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 100 mm (možno upravit)
  • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané sklo je tvrzené čiré tloušťky 4 mm (kalené), sklo má broušené hrany
  • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku

Nevyhovuje Vám uvedený rozměr? Tuto přepážku u nás vyrábíme v libovolném rozměru na míru, dle přání zákazníka:

 

ZJISTIT CENU NA MÍRU

 

Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení a v neposlední míře i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy. Variabilní je i skleněná výplň. Na přání zákazníka umíme čiré sklo float nahradit extračirým sklem Diamant, kouřovým sklem planibel bronz, šedým sklem planibel grey nebo dokonce sklem FotoGlass s potiskem. Na skle tak může být vytištěno například logo Vaší firmy nebo označení přepážky.

Skleněná přepážka je snadno demontovatelná pro případ stěhování či výměny výplně.

Zboží u nás důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko. V případě výroby na míru neúčtujeme dopravné při montážích pro tato města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Břeclav.

Objednejte tuto ochranou přepážku s tvrzeným sklem v rozměru 650 x 900mm , nebo zjistěte cenu na míru přesně pro Vás.

 

ZJISTIT CENU NA MÍRU

Další informace
Hmotnost8000 g
Rozměry650 × 900 × 350 mm
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám.

Hodnocení (0)
KOLIK TO STOJÍ?