Ochranné přepážky na míru ze skla nebo plexiskla

1,0  vč. DPH

Výroba ochranných antivirových přepážek na míru poskytuje našim zákazníkům maximální ochranu jejich personálu před nákazou koronavirem. Přepážku vyrobíme na požadovaný rozměr podle Vaší poptávky.

Není skladem

Termín doručení: Na objednávku do 1-2 týdnů
Detail produktu

Vyrábíme na zakázku všechny řady ochranných přepážek RESIST, VISON a LIGHT, díky kterým poskytujeme našim zákazníkům maximální ochranu jejich personálu před virovou nákazou či kapénkovou infekcí. Přepážky jsou vyrobeny z materiálu, který je extrémně odolný vůči chemikáliím a mechanickému poškození. Antivirová bariéra je oboustranně pohledová a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor jako dočasné i stálé řešení.

Přepážku jsme schopni vyrobit na požadovaný rozměr podle Vaší poptávky. Je tvořena tenkým rámem z pevných hliníkových profilů 27 x 22 mm. Profily mají v sobě připravenou drážku pro bezpečné uchycení skla. Drážka je opatřena gumovým těsněním, které fixuje sklo a zabraňuje nežádoucím rezonancím v rámu. Výška výdejového okénka je libovolná a volíte si ji při objednání.
Výplň rámu je volitelná a může být z tvrzeného skla tloušťky 4 mm, obyčejného skla nebo plexiskla. Sklo je chemicky odolné, takže mu nevadí čištění dezinfekčními prostředky, včetně chemikálií. Sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání, takže zůstává bez škrábanců i při častém čištění. Tvrzená skla jsou navíc až 7x odolnější vůči prasknutí a při případném rozbití se rozpadají na malé kostičky.

Povrch skleněné přepážky je neporézní, takže se snadno čistí a zabraňuje usazování virů či bakterií.

Stabilitu celé konstrukce zajišťují masivní nožky z profilů 40 x 40 mm s upravitelnou hloubko podle potřeb Vaší prodejní přepážky. Povrch hliníkové konstrukce je upraven eloxováním hliníku a je velmi odolný. Celá konstrukce je samonosná a není třeba ji vrtat k prodejnímu pultu. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je standardně na spodní straně nožek.

Cena se odvíjí od zadaných hodnot – rozměrů a typu výplně – pro zjištění ceny přejděte ke kalkulaci:

ZJISTIT CENU

nebo zašlete poptávku na email michal.kopecky@alfastyl.cz

V balení naleznete:

  • ochrannou bezpečnostní přepážku v hliníkovém rámu se sklem o zadaném rozměru, výška výdejového okénka je volitelná (standard je 100 mm)
  • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm (možno upravit)
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané sklo je čiré tloušťky 4 mm, nekalené ( na poptávku možno plexisklo nebo kalené sklo)
  • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku

Antivirové přepážky ze sklem u nás vyrábíme v libovolném rozměru na míru, dle přání zákazníka. Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení a v neposlední míře i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy.

Více informací naleznete ZDE

Variabilní je i skleněná výplň. Na přání zákazníka umíme čiré sklo float nahradit extračirým sklem Diamant, kouřovým sklem planibel bronz, šedým sklem planibel grey nebo dokonce sklem FotoGlass s potiskem. Na skle tak může být vytištěno například logo Vaší firmy nebo označení přepážky.

Všechny skleněné výplně umíme dodat také v bezpečnostním, tvrzeném provedení.

Skleněná přepážka je snadno demontovatelná pro případ stěhování či výměny výplně.

Přepážky rozvážíme vlastními auty nebo důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko.

Další informace
Hmotnost15 g
Rozměry3000 × 350 × 1000 mm
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám.

Hodnocení (0)
KOLIK TO STOJÍ?