Skleněná magnetická tabule 500 x 1000 mm barevná

2.888,0  vč. DPH

Moderní designová tabule vhodná pro plánování, komunikaci i zábavu. Naše skleněné tabule nabízí kombinaci popisovací a magnetické tabule a zároveň jsou zajímavým designovým doplňkem. Skleněné tabule nabízíme v 8 mi standardních barvách.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: V1411701 Kategorie:
Termín doručení: Na objednávku do 4-5 týdnů
Detail produktu

Luxusní designová tabule vhodná pro plánování, komunikaci i zábavu. Naše skleněné tabule nabízí kombinaci popisovací a magnetické tabule a zároveň jsou zajímavým designovým doplňkem. Skleněné tabule nabízíme v 8 mi standardních barvách. Možnostem se však u nás meze nekladou, umíme nalakovat skleněné tabule do jakékoli barvy dle vzorníku RAL či NCS. Pro náročnější zákazníky nabízíme tisk na sklo grafickým motivem například týdenním kalendářem či logem Vaší firmy.

Nemusíte se obávat funkčnosti o odolnost našich skleněných tabulí. Všechny magnetické tabule vyrábíme z tvrzeného skla, které je velmi odolné vůči rozbití. Magnetické tabule je možno instalovat vertikálně i horizontálně a jejich uchycení je velmi jednoduché. Instalace je možná pověšením pomocí dodaných háčků přímo na zeď.

Na zakázku vyrábíme skleněné tabule v jakékoliv velikosti, barvě a tvaru. Zároveň nabízíme kompletní servis zaměření, dopravy a montáže po celé ČR.

Specifikace skleněné magnetické tabule:

skleněný povrch magnetické tabule, na který můžete psát popisovači na skleněné tabule

nutno používat super silné NEODYMOVÉ MAGNETY

součástí balení je 1 popisovač, 2 super silné magnety, hadřík a montážní sada na zeď

rozměr 50 x 100 cm

sklo tloušťky 4 mm tvrzené (při rozbití se rozpadne na kostičky)

Další informace
Hmotnost7000 g
Rozměry500 × 1000 × 4 mm
Barva tabule

bílá, béžová, oranžová, světle šedá, tmavě šedá, růžová, zelená, černá

Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám.

Hodnocení (0)
KOLIK TO STOJÍ?