• Individuální přístup: Profesionální přístup je prioritou naší práce. Zákazníků si u nás vážíme a snažíme se k nim přistupovat s respektem a pokud možno co nejlépe vyhovět všem potřebám klienta. Rádi Vám poskytneme zdarma odbornou konzultaci ohledně Vaší realizace. Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

  • Kompletní servis: Nabízíme nejen kompletní realizace u zákazníka, ale samozřejmostí je u nás i výborná informovanost zákazníka o průběhu zakázky, odborná pomoc, poradenství, konzultace až po komunikaci s ostatními subdodavateli na stavbě.

  • Široký výběr barev a provedení: jednou z našich největších předností je nejširší výběr barev a provedení skleněných obkladů a interiérových skel. Nabízíme až 2000 barevných odstínů dle vzorníků RAL či NCS pro Váš skleněný obklad ve stejné ceně! Máme technologie potisku skel pro různé použití. Jako jedni z mála umíme dodat sklo s motivem za plynový sporák. Rádi Vám poradíme při výběru vhodného základního materiálu skla. V nabídce máme skla lesklá, matná, speciálně odolná vůči poškrábání, odolná vůči usazování nečistot a kapkám vody a mnohé další.

  • 12 let na trhu: během našeho 12 letého působení na trhu jsme získali bohaté zkušenosti s výrobou, montážemi, technologiích, produktech a přístupu k zákazníkovi. Náš zkušený tým Vám poradí při řešení zakázek na interiérová skla či doplňky z hliníku.

  • Vlastní výroba: disponujeme technologiemi pro opracování hliníku, skla a kompletaci nábytkových dílců. Vlastní montážní týmy jsou zárukou kvalitně odvedené práce a profesionálního jednání.

  • Vlastní doprava: při dodávce zboží bez montáže zajišťuje naše firma závozy vlastními auty, aby nedošlo k poškození skel a choulostivých výrobků. Máme flotilu vlastních automobilů, pravidelně zásobujících zákazníky po celé ČR.
KOLIK TO STOJÍ?