• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Barvy skleněných obkladů

Skleněné obklady > Barvy skleněných obkladů

Naš firma má mnohaleté zkušenosti s barevnými skly, díky kterým si Vám můžeme dovolit nabídnout lakování skleněných obkladů do více než 2000 barevných odstínů v jednotné ceně. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi, u nás si vybere opravdu každý. Skla lakujeme do barev dle dostupných vzorníků RAL či NCS. Umíme na sklo lakovat i metalické barvy. Níže jsou vyobrazeny základní barvy vzorníku RAL.

Nejčastěji se barva skla vybírá podle sladění tónů ve vašem interiéru. Snažte se pečlivě vybrat takovou barvu skla, která by se do Vaší kuchyně nebo interiéru hodila ze všeho nejvíce. Nejčastěji používaný odstín skla za kuchyňskou linku je bílá barva RAL 9003 na extra čirém skle diamant. Nebojte se však experimentovat a zvolit si odvážnější odstíny, které skvěle doplní doplňky v interiéru. Skleněný obklad se tak stane dominantou ve Vaší kuchyni. Nemusíte spěchat, výběr barvy se provádí až při zaměření skleněných obkladů s naším technikem. Pro cenovou nabídku není barva skla důležitá, u nás máte všechny barevné odstíny v jednotné ceně s výjimkou metalických barev. Pokud si nejste s výběrem barvy zcela jisti, rádi Vám poradíme a vybereme vhodný barevný odstín skla.

Vedle barevných skel nabízíme také tisk grafického motivu na sklo. Grafické motivy si můžete vybrat z více než 30 milionů motivů v internetové databázi www.shutterstock.com. Po zaměření skleněného obkladu Vám zdarma zpracujeme grafický návrh umístění fotografie či motivu na Vaše skla.

Upozornění: Váš monitor může zobrazované barvy mírně zkreslovat, berte tuto vzorkovnici jako orientační. Konkrétní odstín barvy závisí na mnoha faktorech jako druh a tloušťka skla, šarže barvy atd. Více informací Vám sdělí naši technici při zaměření obkladu.

TIP: Obyčejné čiré sklo (tzv. Float) má nazelenalou barvu a zkresluje barevné odstíny. V nabídce máme extra čiré sklo (tzv. Diamant), které je téměř bezbarvé. Extra čiré sklo zkresluje barevné odstíny minimálně a je nutné jej použít pro všechny světlé a pastelové odstíny včetně bílé barvy. Nicméně každé sklo zejména při tloušťce materiálu 6 mm a více může zkreslit odstín laku, který je na zadní straně.

Výběr barev skleněných obkladů ve virtuální kuchyni

Nedovedete si představit, která barva skleněného obkladu bude nejlepší pro Vaši kuchyň? Připravili jsme pro Vás výběr některých z barev v naší virtuální kuchyni. Vyzkoušejte která barva je ta pravá pro Vás ...

Zvolte si barvu