• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

O nás

Vážení zákazníci,

firma Alfa Styl, s.r.o. se již od roku 2004 zabývá vývojem a zpracováním hliníkových komponent v kombinaci se sklem pro použití v nábytku a interiéru. Disponujeme technologiemi pro opracování hliníku, skla a kompletaci nábytkových dílců v kombinaci hliník – sklo či hliník – dřevo.

Od roku 2010 zajišťujeme kompletní realizace skleněných obkladů a pracovních desek pro naše obchodní partnery a koncové zákazníky. S realizací skleněných obkladů máme bohaté zkušenosti, které můžou potvrdit tisíce spokojených zákazníků.

 Máme vlastní síť montážních týmů, díky kterým jsme schopni nabídnout naše montážní služby po celé ČR a na Slovensku. U našich montážníků ručíme za kvalitu provedených služeb a chování u zákazníka.

Špičkový servis, individuální přístup a široký výběr barev a provedení patří k vysokému jakostnímu standardu naší firmy, stejně jako krátké dodací lhůty a vynikající poměr cena / výkon. Stálý výzkum a vývoj designu a materiálu garantují, že naše produkty odpovídají těm nejmodernějším trendům interiérového vybavení.

Našim cílem je dodávat výrobky prvotřídní kvality a moderního designu za přijatelné ceny s poskytnutím výborného zákaznického servisu. Veškeré naše produkty jsou vyráběny na zakázku s ohledem na požadavky zákazníka.