c2aee1f797136c2
Krok č. 1

V první řadě je potřeba vybrat barvu a typ skla vhodného pro skleněný obklad do konkrétní části interiéru.

dea18cd182f7664
Krok č. 2

Na základě Vámi zaslaných orientačních rozměrů a doplňkových informací ohledně výřezů, otvorů pro zásuvky či závěsný systém apod. Vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci. V případě, že máte zájem o zaměření a montáž, uveďte prosím v poptávce město realizace zakázky.

cc4af3fb1212e35
Krok č. 3

Při schválení předběžné ceny obkladů se s Vámi náš technický pracovník domluví na konkrétním termínu pro přesné zaměření Vašeho prostoru. Zaměření se vždy provádí až po instalaci kuchyňské linky. Pro správné zaměření je potřeba mít v kuchyni ustavenou pracovní desku a horní skříňky ke kterým se bude obklad pasovat.

f466ee56e8b6382
Krok č. 4

Do tří pracovních dní po zaměření montážního prostoru, Vám zašleme finální cenovou kalkulaci spolu se zálohovou fakturou ve výši 70% z celkové ceny zakázky. Skleněné obklady s barvou běžně dodáváme do 3-4 týdnů od obdržení zálohy.

7240b007376fb52
Krok č. 5

Jakmile bude materiál pro montáž připraven, budeme Vás kontaktovat ohledně termínu montáže. Skla Vám dopravíme a provedeme jejich instalaci. Po schválení instalace považujeme zakázku za předanou a požadujeme doplacení ceny zakázky.

Příprava prostoru pro instalaci skleněného obkladu:

Pro zaměření a montáž skleněných obkladů není potřeba žádných speciálních příprav z Vaší strany. Podkladová zeď nesmí být vlhká, jinak je možno aplikovat obklad na malbu, omítku nebo i původní keramický obklad.
Elektro zásuvky a vodovodní baterie si můžete namontovat před instalací skleněného obkladu. Naši technici si s těmito prvky poradí a po instalaci obkladu Vám je vrátí na původní místo.
Instalace skleněných obkladů od nás je profesionální, rychlá a čistá. Budeme se těšit na Vaše poptávky.
Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, vyplňte prosím:
Poptávkový formulář
KOLIK TO STOJÍ?