• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
 • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Cena skla za kuchyňskou linku

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Cena skla za kuchyňskou linku

Cena skla za kuchyňskou linku

Vážení zákazníci, vítejte na našich nových webových stránkách, kde jsme pro Vás vytvořili nový poptávkový formulář pro zjištění ceny skleněného obkladu do kuchyně. Formulář naleznete na této stránce . Prosíme o trpělivost a vyplnění údajů bychom Vám mohli obratem zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na sklo za kuchyňskou linku.

Pokud neradi vyplňujete formuláře či necháváte osobní údaje, prosíme o zaslání poptávky na email nabidky@sklenenyobklad.cz . Budeme velmi rádi, když se s námi podělíte o připomínky či náměty na úpravu poptávkového formuláře.

Obratem Vám zpracujeme cenu na sklo za kuchyňskou linku. Poptávky jsou naprosto nezávazné. Zasláním poptávky dostanete přesnou představu o nákladech a průběhu dodávky skleněného obkladu do Vaší nové kuchyně.

Budeme se těšit na Vaše poptávky.

 

Více informací o sklech za kuchyňskou linku:

Skleněné obklady dodají Vaší kuchyni eleganci a jedinečný moderní vzhled

Skleněné obklady za kuchyňskou linku mají pro uživatele mnoho výhod. Na první pohled se může zdát, že vynikají pouze svým jedinečným a moderním vzhledem, avšak právě technické parametry skleněných obkladů jsou jedním z nejdůležitějších důvodů, proč si obklady do kuchyně pořídit. Mezi hlavní výhody patří zejména :

 • minimální množství spár je zárukou jednoduché údržby a hygieny
 • montáže skleněných obkladů jsou bezprašné a probíhají v hotové kuchyni v průběhu pár hodin
 • veškeré skleněné obklady od nás jsou tvrzené a jsou vysoce odolné vůči rozbití a tepelným vlivům
 • moderní vhled rozzáří vaši kuchyň a dodá Vaši kuchyni nový impuls
 • skleněné obklady jsou stálé a nestárnou, i za pár let budou vypadat stále jako nové
 • u nás si vybere každý, nabízíme více než 2000 barevných odstínů dle vzorníku RAL a NCS
 • nejste limitování pouze barevnými odstíny, na sklo Vám umíme natisknout fotografie dle Vašeho výběru

Našim zákazníkům nabízíme výrobu i montáž skel do kuchyně a koupelny. Naší prioritou je kvalita, proto vyrábíme skleněné obklady výhradně z tvrzeného skla s těmi nejlepšími technickými vlastnostmi. Vyráběné obklady za kuchyňskou linku jsou velice odolné vůči teplu, které vzniká při vaření. Tvrzené sklo je velmi pevný materiál, který je prakticky nemožné rozbít při běžné práci v kuchyni. Tvrzené sklo je až 7x pevnější a odolnější vůči rozbití oproti běžnému sklu.

Ochranné přepážky na míru – akce

Rozšířili jsme nabídku o ochranné přepážky na míru z plexiskla i skla vysoké kvality. Garantujeme vysokou kvalitu a rychlé dodání. Z důvodu velkého zájmu a poptávky v nynější době pandemie jsme rozšířili nabídku ochranných přepážek a antivirových clon. Zjistěte jaká je cena ochranné přepážky na zakázku vyplněním jednoduchého formuláře. Pro standardní rozměry ochranných přepážek přejděte do našeho eshopu.

Skla za kuchyňskou linku vyrábíme precizně na zakázku včetně rohových výřezů na horní skříňky, výřezů na vypínače a zásuvky. Při dodržení technických parametrů jsme schopni vyrobit skleněný obklad v délce přes 4 m z jednoho kusu skla. Instalace skleněných obkladů do kuchyně je pro zákazníka naprosto bezstarostná. Pro instalaci skleněných obkladů není potřeba speciální přípravy podkladové stěny, elektro zásuvek nebo vodovodní baterie. Naši technici provádí instalaci obkladů do hotové, funkční kuchyně v průběhu několika hodin. Samozřejmostí je u našich techniků úklid a zapojení všech komponent po montáži obkladů do původní podoby.

Jen u nás si můžete vybrat z více než 2000 barevných odstínů v barvách dle RAL či NCS bez příplatku. Vyrábíme také obkladová skla potištěná libovolným grafickým motivem (viz naše stránky FotoGlass). Široká barevná škála a výborné vlastnosti skla činí ze skleněných obkladů ideální materiál pro použití ve Vaší kuchyni.

Pro naše zákazníky zajišťujeme odborné poradenství, zaměření, dopravu a montáž. Máme síť montážních týmů po celé ČR díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Břeclavi a Plzni bez účtování nákladů na dopravu.

Navštivte naši fotogalerii s realizacemi skleněných obkladů, případně si můžete vyzkoušet náš konfigurátor barev na virtuální kuchyni klepnutím zde.

Nebojte se zeptat. Jsme odborníci na skleněné obklady a rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy. Budete příjemně překvapeni našim přístupem. Kontakt naleznete zde.

Zajímá vás cena skleněných obkladů? Vyplňte náš krátký formulář pro získání nezávazné nabídky.

Technické parametry skel za kuchyňskou linku

Skleněné obklady do kuchyní jsou vyráběny z tvrzeného (kaleného) skla Float (čiré), Diamant (extra čiré) nebo STONE (satinované sklo se speciálním matným povrchem, který je extrémně odolný vůči poškrábání).

 • maximální rozměry skla jsou 3200 x 1500 mm (při dodržení určitých podmínek můžeme dodat skla až 4200 x 1600 mm z jednoho kusu)
 • vzdálenost otvorů a výřezů od hrany musí být minimálně 30 mm
 • průměr vrtaného otvoru musí být minimálně stejně velký jako je tloušťka skla (6 mm)
 • u vnitřních rohových výřezů je minimální rádius 3 mm
 • tvrzené sklo může bez problémů unést držáky na poličky, digestoř, závěsný systém či horní skříňky kuchyňské linky
 • doporučená tloušťka skla pro obklad za kuchyňskou linku je 6 mm
 • výběr barev obkladů je možný dle vzorníku RAL nebo NCS
 • grafické motivy můžete čerpat z databází shutterstock.comwww.fotolia.com