• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Inspirace pro rok 2024 – katalog realizací

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Inspirace pro rok 2024 – katalog realizací

Inspirace pro rok 2024 – katalog realizací

Pro rok 2024 jsme si pro Vás připravili nový katalog se současnými trendy.

Na fotografiích v katalogu naleznete realizace skleněných obkladů, které standardně vyrábíme lakované, s potiskem i bez barvy – montované na vruty s krytkami.  

V současnosti jsou populární bílé a béžové skleněné obklady, skleněné obklady s potiskem mramoru a s motivy přírody. Trendem jsou i skelněné obklady včetně magnetické vrstvy, na které je možno za pomoci supersilných magnetů uchycovat vzkazy či recepty.

Skleněné obklady vyrábíme i do vstupních hal a velkých prostor jelikož jsou žádaným praktickým doplňkem designového interiéru. 

Ke skleněným obkladům do kuchyně často patří i skleněné pracovní desky, které dokážeme vyrobit taktéž v různém provedení. Doporučujeme materiál, Lux Raf Stone, který je extra odolný vůči poškrábání.

Můžete se inspirovat i zrcadli v různých barevných provedeních a to stříbrné, bronzové a šedé.

I sklo ke krbu může být hezkým interiérovým doplňkem například v případě využití probarvených skel, lakovaných skel nebo skel s potiskem.  Můžete si vybrat, jestli budete chtít na skle fazetu či nikoliv. 

Další inspirativní fotografie zachytávají sprchové kouty, skleněné dveře a příčky s různým typem otvírání dveří. Zábradlí s různým druhem ukotvení, skleněné informační tabule i střešní stříšky.

inspirace sklo 2024

Pokud Vás zajímá popis materiálů, které lze využít v realizacích kliknete zde.