• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Magnetické tabule do školních tříd či zasedacích místností

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Magnetické tabule do školních tříd či zasedacích místností

Hledáte praktický a elegantní doplněk do školních tříd či zasedacích místností?

Nabízíme Vám moderní a zároveň praktický doplněk do školních či kancelářských interiérů, který Vám poskytne velké množství popisovacích a prezentačních ploch. Takovým doplňkem je magnetické sklo kombinující popisovací a magnetickou tabuli.
Jelikož skleněné tabule montujeme přímo na stěnu pomocí speciálních lepidel, těsně přilnou ke stěně a mezi tabulí a zdí vznikne pouze minimální spára. Pokud by Vám tato varianta nevyhovovala, máme pro Vás alternativní řešení, a to uchycení skla pomocí závěsných lišt.
Všechny magnetické tabule jsou vyráběny z tvrzeného skla, které je velmi odolné vůči rozbití, na tyto skla poskytujeme záruku 24 měsíců. Sklo je certifikováno jako bezpečnostní, navíc je velmi praktické na údržbu. Naše firma se specializuje na dodávky tabulí na míru do školních tříd, prostoru Vaší kanceláře či zasedací místnosti. Poskytujeme kompletní servis od zaměření prostoru až po dopravu a montáž skleněné tabule.
Magnetickou tabuli lze lakovat do jakékoli barvy dle vzorníku RAL či NCS, případně může být ze zadní strany potištěná grafickým motivem dle Vašeho výběru. Pro školní účely lze tabuli potisknout například slepou mapou nebo rozvrhem.
K tabulím nabízíme také širokou nabídku příslušenství. Neměly by Vám chybět super silné neodymové magnety, čistící houbička či plastový držák na popisovače. Kompletní nabídku příslušenství naleznete na našem e-shopu.
Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou, ať už telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře: https://sklenenatabule.cz/cenik/