• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
 • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Ochranné přepážky na prodejní pulty a mobilní ochranné paravány

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Ochranné přepážky na prodejní pulty a mobilní ochranné paravány

Ochranné přepážky na prodejní pulty a mobilní paravány z plexiskla
lehký hliníkový rám se sklem nebo plexisklem

Také řešíte jak ochránit své zaměstnance při každodenní kontaktu se zákazníkem? Nabízíme Vám kompletní řešení ochranných přepážek na zakázku, přesně na míru Vašemu prodejnímu pultu. Po předběžné kalkulaci se u Vás zastaví náš tým techniků, zaměří prostor prodejního pultu a navrhneme Vám vhodné řešení. Ochranné štíty realizujeme z plexiskel (do komerčních prostor s velkým pohybem lidí), ale i se sklem (vhodné do výdejních okének stravovacích zařízení). S realizací příček máme bohaté zkušenosti a jsme schopni operativně dodat vhodné řešení díky vlastní výrobě hliníkových rámů. Neváhejte nás kontaktovat a zažádat o předběžnou nabídku. O zbytek se pak postaráme sami. Podívejte se na naše realizace přepážek níže, jestli by se Vám něco nelíbilo.

Pro potřeby  kadeřnictví a kosmetických salónů jsme modifikovali řadu ochranných přepážek RESIST. Přepážky lze výborně použít jako vysoké paravány pro oddělení prostoru mezi pracovními křesly v kadeřnictví stejně jako ochranné přepážky na pulty prodejen, výdejových okének či pracovních místech v kanceláři. Dělící stěny je možno libovolně kombinovat, napojovat za sebe, do rohu nebo jiného úhlu. Není problém opatřit paraván kolečky a udělat z něj tak mobilní ochrannou stěnu. Pokud hledáte cenově dostupnou ochranu pro Vaše zákazníky či pracovních, je ochranná přepážka a paraván z hliníku správnou volbou. Ochranné stěny vyrábíme na zakázku s požadovanými rozměry. Výška paravánu je omezena na 1800 mm, šíře pak max. 3000 mm s požadavkem, že po 1500 mm musí být stojka s nohou kvůli průhybu přepážky.

Přepážky RESIST ve výšce nad 1200 mm dodáváme v zesílené verzi z bezpečnostních důvodů pouze s plexisklem tloušťky 4 mm nebo tvrzeným sklem tloušťky 4 mm. Lehký a pevný hliníkový rám zaručuje dostatečnou stabilitu ochranné stěny a zároveň je lehký a jednoduchý na manipulaciVáha ochranné přepážky – paravanu s plexisklem o rozměru výška 1600 a šířka 1300 mm je pouze 12 kg. Všechny přepážky jsou samostatně stojící a jsou na spodní straně nožiček opatřeny oboustrannou lepící páskou pro maximální fixaci k podkladu. Na požádání můžeme vrtat otvory pro přišroubování k podkladu, nejčastěji použitelné pro pracovní stoly, kde jsou požadavky na co nejmenší rozměr nožek, které zasahují do pracovního místa. Pozice příčky nemusí být vždy uprostřed nohou, ale můžeme umístit i k jednomu okraji, aby přepážka lícovala např. s prodejním pultem nebo kancelářským stolem. V takovém případě je však nutná dodatečná fixace lepící páskou nebo šrouby.

Přepážka je vyrobena za hliníkových profilů v povrchové úpravě stříbrný elox (chemická anoda). Tato povrchová úprava je extrémně odolná vůči poškrábání, působení lihu či dalších chemikálií. Eloxovaný hliník se často používá jako designový doplněk v nábytku a tak i ochranný paraván skvěle zapadne do prostoru každého kadeřnictví, kanceláře či prodejny. Rozměr profilu příčky je 2,7 x 2,2 cm, nohy jsou pak z profilu 4×4 cm. Hliníkový rám má těsnící profil pro výplň 4 mm, který skvěle drží požadovanou výplň a tlumí veškeré vibrace.

Pro rychlé a mobilní řešení ochranné clony doporučujeme přepážku s plexisklem, která je velmi lehká. Při opakovaném čištění přepážek s plexisklem často dochází k poškrábání a časem i ke zmatnění povrchu. Pro trvalá a bezpečná řešení s požadavkem na každodenní čištění pak doporučujeme varianty s tvrzeným sklemSklo je chemicky odolné, takže jej můžete čistit 100% lihem a všemi dezinfekčními prostředky. Tvrzené sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání, je až 7x odolnější vůči prasknutí a při případném rozbití se rozpadne na malé kostičky. Povrch ochranného skla je neporézní, takže se snadno čistí a zabraňuje usazování virů či bakterií. Cena ochranné přepážky s výplní plexisklo a tvrzené sklo je srovnatelná. Velký rozdíl je ve váze přepážky (sklo váží zhruba 2x co plexisklo) a v termínu dodání. Přepážky s tvrzeným sklem trvají minimálně o týden déle než varianta s plexisklem.

Cena ochranné přepážky a paravánu se odvíjí od požadovaných rozměrů a typu výplně.
Neváhejte nám zaslat poptávku se Vaším požadavkem emailem  či vyplnit krátký formulář níže a zjistit cenu ochranné přepážky či paravánu na provozovnu:
Na Vaše poptávky odpovíme do 24 h.

V dodávce ochranné zástěny pro vlastní montáž naleznete:
 • ochrannou příčku z hliníkového rámu s tvrzeným sklem nebo plexisklem požadovaného rozměru
 • kotvící podstavy z profilu 4×4 cm v délce dle potřeby
 • šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám
Doba dodání ochranné přepážky na míru:
 • přepážky s plexisklem: výroba 4-5 pracovní dny
 • přepážky s tvrzeným sklem: výroba 8-10 pracovních dní
 • skladem máme hotové přepážky standardních rozměrů v hliníkovém rámu se sklem či zcela průhledné z plexiskla. Nabídku naleznete v našem ESHOPu.
Doprava a montáž ochranné přepážky:
 • výrobky menších rozměrů důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko. (rozměry do 120×100 cm)
 • ochranné paravány větších rozměrů raději rozvážíme vlastními auty (rozměry nad 120 cm)
 • možné je osobní vyzvednutí ve výrobě v Brně
 • pro atypické velké příčky nabízíme možnost zaměření rozměrů prostoru, a následně dopravu s montáží od našich techniků. Díky vlastní síti montážních týmů neúčtujeme dopravné při montážích pro tato města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Břeclav.

 

Příklady cen a provedení přepážek a paravánů na zakázku:
 1. Ochranná přepážka z plexiskla s okénky pro výdej hotovosti pro ÚAN Zvonařka. Celková délka cca 10 m, výška 90 cm. Cena podobné realizace okolo 22.000,- Kč bez DPH
 2. Ochranná příčka z plexiskla pro lékárnu po obvodu celého prodejního pultu tvaru U. Celková délka cca 9 m, výška 90 cm. Cena podobné realizace okolo 20.000,- Kč bez DPH
 3. ochranná přepážka na zakázku pro přepravní službu. Přepážka má šířku 300 cm, výšku 80 cm, výška okénka 10 cm. Cena přepážky se pohybuje okolo 5.000,- Kč bez DPH.
 4. sestava ochranných příček na prodejní pult délky 400 cm s tvrzeným sklem. Prodejní cena instalace včetně zaměření a montáže okolo 11.000,- Kč bez DPH
 5. sestava ochranných příček do tiskárny na pult délky 510 cm ve verzi plexi bez horního profilu. Prodejní cena okolo 7.000,- Kč bez DPH
 6. ochranný paraván do kadeřnictví, samonosný výšky 160 cm, šířky 130 cm. Prodejní cena 3.720,- Kč bez DPH