• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
 • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Ochranné přepážky ze skla či plexiskla na zakázku pro prodejny, čerpací stanice …

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Ochranné přepážky ze skla či plexiskla na zakázku pro prodejny, čerpací stanice …

Ochranné přepážky ze skla či plexiskla s rozměry na zakázku
vhodné pro prodejny, banky, čerpací stanice a výdejová okénka

Připravili jsme ve spolupráci s naší výrobou hliníkových rámečků ochranné antivirové přepážky pro naše klienty. Naše řady ochranných přepážek RESIST, VISION a LIGHT, které jsou vyráběné na zakázku, poskytují našim zákazníkům maximální ochranu jejich personálu před nákazou COVID-19 či jinou kapénkovou infekcí. Příčky jsou vyrobeny z materiálu, který je extrémně odolný vůči chemikáliím a mechanickému poškození. Přepážka je oboustranně pohledová a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor jako dočasné i stálé řešení. Naše clony dodáváme například na čerpací stanice, výdejové okénka eshopu či přepravních služeb, přepážky bank, maloobchodní i velkoobchodní prodejny ale také výdejní pulty barů, restaurací či jídelen.

Ochrannou přepážku vyrobíme na požadovaný rozměr podle Vaší poptávky. Příčka je tvořena tenkým rámem z pevných hliníkových profilů průřezu 27 x 22 mm. Profily mají v sobě připravenou drážku pro bezpečné uchycení skla. Drážka je opatřena gumovým těsněním, které fixuje sklo a zabraňuje nežádoucím rezonancím v rámu. Výška výdejového okénka je libovolná a volíte si ji při objednání.
Výplň rámu je volitelná a může být z čirého skla tloušťky 4 mm, tvrzeného skla nebo plexiskla. Sklo je chemicky odolné, takže mu nevadí čištění dezinfekčními prostředky, včetně chemikálií. Sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání, takže zůstává bez škrábanců i při častém čištění. Pro maximální bezpečnost nabízíme tvrzená skla, která jsou více než 7x odolnější vůči prasknutí a při případném rozbití se rozpadají na malé kostičky. Toto řešení je vhodné zejména do barů, restaurací a komerčních prostor.

Povrch ochranného skla je neporézní, takže se snadno čistí a zabraňuje usazování virů či bakterií.

Stabilitu ochranné příčky zajišťují masivní nožky z profilů 40 x 40 mm s upravitelnou hloubkou podle potřeb Vašeho prodejního pultu. Povrch hliníkové konstrukce je upraven eloxováním a je pohledový a velmi odolný. Celá konstrukce je samonosná a není třeba ji vrtat k prodejnímu pultu. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je standardně na spodní straně nožek. Na požádání zdarma vyvrtáme otvory na přišroubování k výdejnímu okénku.

Cena ochranné přepážky na míru se odvíjí od zadaných hodnot – rozměrů a typu výplně. Cenu Vám rádi obratem spočítáme na základě zaslané poptávky na email michal.kopecky@alfastyl.cz

Ochranné přepážky RESIST, VISION i LIGHT jsou zcela konfigurovatelné a můžete si zvolit rozměry přepážky, výšku okénka, ochrannou výplň, detaily napojení, a v neposlední míře i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy.

V balení naleznete:
 • ochrannou zástěnu z hliníkového rámu s tvrzeným či obyčejným sklem nebo plexisklem o zadaném rozměru, výška výdejového okénka je volitelná (standard je 100 mm)
 • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm (možno upravit)
 • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
 • standardně dodávané výplně pro přepážky:
  • RESIST je čiré čiré sklo tloušťky 4 mm, nekalené ( na poptávku možno plexisklo nebo kalené sklo)
  • VISON je tvrzené čiré čiré sklo tloušťky 4 mm, nekalené ( na poptávku možno plexisklo pro zkrácení termínu)
  • LIGHT je plexisklo tloušťky 4 mm
 • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku
Doba dodání ochranné přepážky na míru:
 • přepážky s obyčejným sklem: výroba 3-4 pracovní dny
 • přepážky s plexisklem: výroba 3-4 pracovní dny
 • přepážky s tvrzeným sklem: výroba 8-10 pracovních dní
 • skladem máme hotové přepážky standardních rozměrů v hliníkovém rámu se sklem či zcela průhledné z plexiskla. Nabídku naleznete v našem eshopu.
Doprava a montáž ochranné přepážky:
 • výrobky menších rozměrů důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko.
 • atypické přepážky větších rozměrů či přepážky se sklem raději rozvážíme vlastními auty
 • možné je osobní vyzvednutí ve výrobě v Brně
 • pro atypické velké přepážky nabízíme možnost zaměření, dopravy a montáže, a příčky realizujeme přímo u zákazníků. Díky vlastní síti montážních týmů neúčtujeme dopravné při montážích pro tato města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Břeclav.

Neváhejte využít náš ESHOP pro standardní produkty nebo zaslat poptávku se specifikací emailem  či vyplnit krátký formulář níže a zjistit cenu ochranné přepážky na míru pro Vaši prodejnu.
Na Vaše poptávky odpovíme do 24 h.

Provedení přepážky na zakázku vyobrazené níže:

Na obrázku níže je vyobrazena ochranná přepážka na zakázku pro přepravní službu z Brna. Přepážka má šířku 3000 mm, výšku 800 mm, výška okénka 100 mm. Výplní zde bylo kvůli rychlosti dodání plexisklo. Pro maximální zajištění zákazník použil kotvení pomocí šroubů do prodejního pultu. Výrobní cena takovéto přepážky se pohybuje okolo 5.000,- Kč bez DPH.