• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Satinované sklo pro obklady koupelen v soukromé vile

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Satinované sklo pro obklady koupelen v soukromé vile

Satinované sklo pro obklady koupelen v soukromé vile

Pro soukromého investora v ČR jsme zaměřili, vyrobili a namontovali obklady z tvrzeného skla.

Pro dosažení exkluzivního designu bylo použito satinované sklo s černým lakováním. Ovládací tlačítka geberitu s minimalistickým rámečkem, vypínače i zásuvky jsou přesně zaměřeny a zasazeny do velkoformátových skleněných panelů.

Další stěny v koupelnách jsou obloženy velkoformátovými zrcadly. Přes zrcadla jsou potom zavěšeny i některé umyvadlové skříňky, za pomocí speciálního systému kotvení, pro ochranu zrcadel před prasknutím.

Jako součást spodních koupelnových skříněk, jsme dodávali lakované hliníkové rámečky vlastní výroby Alfa Styl. Čelní plochy dvířek jsou opět tvořeny černým satinovaným sklem.

Horní skříňky v dalších koupelnách jsou také osazeny hliníkovými rámy, avšak přední plochu tvoří zrcadla.

Otevírání všech skříněk je řešeno integrovaným úchytovým profilem S21 z výroby Alfa Styl.

Pro sprchové kouty je použita kombinace čirého a satinovaného skla. Satinované sklo propouští dostatek světla do sprchy a zároveň poskytuje soukromí pro WC. V místech, kde byla průhlednost žádoucí, je sklo čiré s nano ochranou proti usazování vodního kamene.

Zakázka byla realizována ve spolupráci s ing. arch. Pavlem Hanzalem, který zároveň koordinoval všechny subdodavatele. Bylo pro nás potěšením pracovat na této realizaci společně s firmami Dorint, Astena, Prague Star a Sykora.

Více o tomto interiéru, včetně fotografií skleněné kuchyně, kterou jsme zde realizovali s firmou Sykora, najdete v aktuálním čísle časopisu Moderní byt.