• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Skleněné magnetické popisovací tabule

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Skleněné magnetické popisovací tabule

Skleněná magnetická tabule

Moderní kancelářské interiéry vyžadují velké množství popisovacích ploch a prezentačních ploch. Naše řešení skleněné tabule nabízí kombinaci popisovací a magnetické tabule. Magnetické sklo montujeme na zakázku přímo na stěnu, takže tabule nemá žádné spáry a je těsně přisazena ke stěně. Magnetické tabule ze skla jsou elegatním řešením pro moderní kanceláře.

Nemusíte se obávat o odolnost našich tabulí. Všechny magnetické tabule vyrábíme z tvrzeného skla, které je velmi odolné vůči rozbití. Ve skleněných magnetických tabulích není problém připravit výřezy pro vypínače či elektrické zásuvky. Naše firma se specializuje na dodávky magnetických tabulí na míru, přesně do prostoru Vaší kanceláře či prezentační místnosti.

Skleněná tabule pak může tvořit obklad celé stěny od podlahy až ke stropu, případně pouze linku na šíři celé stěny. Můžete tak vytvořit magnetickou popisovací plochu na celé stěně. Sklo je navíc velmi praktické na údržbu, takže naše magnetická tabule se hodí i do výrobních provozů se zvýšenými nároky na hygienu.

Jako podklad doporučujeme bílou barvu RAL 9003 nebo černou RAL 9005. Možnostem se však meze nekladou, umíme nalakovat tabuli do jakékoli barvy dle vzorníku RAL či NCS, případně může být zespod potištěná grafickým motivem s Vaším logem.

Už víte, jaká magnetická tabule by se hodila do Vaši kanceláře?