• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Skleněné pracovní desky

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Skleněné pracovní desky

Kuchyňské desky mají v každé domácnosti široké využití a zároveň mohou být vhodným doplňkem do interiéru vaší kuchyně. Skleněné pracovní desky jsou vhodné do každé domácnosti, jenž by ráda skloubila moderní vzhled desky s její vynikající funkčností. Pokud kuchyň přestavujete nebo kuchyň teprve vybavujete, jistě jste o skleněné pracovní desce přemýšleli. Není divu, protože se za poslední léta stala standardem v každé moderní domácnosti.

Možná si kladete otázku, čím je taková deska tak výjimečná. Za zmínku stojí především vysoká odolnost skleněných ploch, které navíc snesou diametrálně odlišné teploty. Nyní se nemusíte bát položit vařící pánev na vaši skleněnou desku. Pro zvýšenou odolnost pracovní desky vám doporučujeme speciální povrch ANTISCRATCH(struktura kůže), který je extrémně odolný vůči poškrábání a jakýmkoli skvrnám.

Díky nám můžete mít takovou pracovní plochu ze skla, jakou si budete přát. Dokážeme sklo nalakovat do více než 200 odstínů, a tak vám můžeme garantovat, že nebude problém najít vhodný odstín i do vaší kuchyně. Nemáme žádný problém s různými úpravami skla, ať už jde o zaoblení rohů, vyřezávání otvorů na dřez nebo varnou desku. Hrany desky pečlivě opracujeme do vysokého lesku a deska bude příjemná na dotek.

Doporučená tloušťka skleněné pracovní plochy je 10-12 mm. Toto tvrzené sklo je vysoce odolné vůči nárazům, a tak se nemusíte bát naklepat maso na této desce, pokládat na něj horkou pánev či připravovat různé pokrmy. Po vaření můžete desku pohodlně umýt, aniž byste se nadřeli.