• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Skleněné tabule pro kampus Masarykovy univerzity v Brně

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Skleněné tabule pro kampus Masarykovy univerzity v Brně

Skleněná tabule do školících a zasedacích místností v kampusu Masarykovy univerzity v Brně

V srpnu letošního roku jsme dokončili další ze zajímavých projektů. V kampusu brněnské Masarykovy univerzity jsme nainstalovali přes 40 skleněných popisovatelných tabulí na zakázku, které jsou uchyceny v hliníkových lištách.

Celá realizace probíhala dle zadání architektonického studia AiD team a.s.. Zadání obsahovalo požadavek na popisovatelné tabule z tvrzeného bezpečnostního skla, které bude kotveno ke stěně pomocí systému hliníkových profilů. Velikost jednotlivých skleněných tabulí je přitom proměnlivá, přesně podle rozměrů stěny v učebně.

Po zaměření všech místností jsme připravili výrobní dokumentaci, kde bylo určeno dělení skel a také počet profilů pro uchycení tabulí ke stěně. Následně jsme v naší výrobě nařezali profily z eloxovaného hliníku, vyvrtali do nich montážní otvory a připravili tvrzená skla k montáži. Naše montážní týmy poté provedli instalaci všech skleněných tabulí v průběhu šesti pracovních dní.

Všechny skleněné tabule jsou vyrobeny z kaleného skla, které je extrémně odolné vůči nárazům a při rozbití se rozpadá na malé kostičky. Tento produkt splňuje bezpečnostní požadavky na použití ve veřejném či školském sektoru. Skleněná tabule má dokonale hladký povrch, který se snadno čistí a je velmi odolná vůči poškrábání. Díky neporéznímu povrchu skla, nemění naše skleněné tabule svůj vzhled ani po dlouhodobém používání a čištění. Skleněné tabule do učeben byly lakovány v bílém odstínu RAL 9003, který je u zákazníků nejoblíbenější. Je to především proto, že text na bílých skleněných tabulích je nejlépe čitelný. Častý je také požadavek na skleněné magnetické tabule, které běžně dodáváme včetně dopravy, zaměření a montáže. Všechny tabule lze u nás kombinovat s libovolnou barvou skla v odstínech RAL či NCS.

Pro návrh řešení na míru a nezávaznou cenovou nabídku nám prosím napište Vaši představu s upřesněním co nejvíce detailů na email sklo@alfastyl.cz . Nabídku Vám zpracujeme do 48h.

Budeme se těšit na vaše poptávky.