• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
 • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml

Skleněné obklady > E-shop > NANO ošetření povrchů > Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml
Termín doručení: expedujeme do 3 dnů
Sleva!

Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml

823.00  vč. DPH

I vaše sklo v koupelně či kuchyni může být neustále perfektně čisté! Nevěříte? Vsaďte na NANO ochranu skleněných a keramických povrchů proti usazování špíny a vodního kamene. Sada pro čištění – 30 ml. Sada vystačí na 3-5 m2 plochy.

Katalogové číslo: V1650100 Kategorie:
Termín doručení: expedujeme do 3 dnů

Popis

I vaše sklo v koupelně či kuchyni může být neustále perfektně čisté!

Nevěříte? Vsaďte na NANO ochranu skleněných a keramických povrchů proti usazování špíny a vodního kamene. A již nikdy nebudete muset trávit ½ hodiny 1-2 x týdně leštěním srpchového koutu.

Díky efektivnímu setu nano ochrany dokážete dobu úklidu ZKRÁTIT O TŘETINU! To už stojí za to, že? Ušetřete až 8 hodin za jediný rok. Užijte si tento čas výletem, časem stráveným s vašimi blízkými, prostě užijte si ho podle libosti.


Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 mlBojujte proti špíně PREVENCÍ!

Sklo bez šmouh, baterie bez otisků prsů a map od vodního kamene, koupelna čistá déle než pár hodin – zdá se vám to nemožné? Pozvěte si na pomoc nano ochranu skel a keramiky a vaše koupelna bude novotou jen zářit!


Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml

Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 mlNano ochrana skla a kermiky využívá efektu lotosového květu, který způsobuje samočistící vlastnosti ošetřeného povrchu.
Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 mlNanotechnologie má ze své podstaty antibakteriální účinky, které zabraňují tvorbě škodlivých organismů na ošetřených plochách.

Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 mlGarance dlouhé životnosti! Ochrání před usazováním vodního kamene a špíny minimálně 12 měsíců.
Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 mlKvalitní produkt vyrobený v Německu s certifikátem Tuv. Dodávám s podrobným českým manuálem.

Jak je to možné?

Jak už to tak chodí, i v tomto případě se vývojáři inspirovali v přírodě – tzv. efektem lotosového květu.

Nano ochrana pro sklo a keramiku obsahuje dvousložkový roztok na bázi NANOTECHNOLOGIE, který extrémně odpuzuje kapaliny jako je voda a olej, a proto zaručuje velmi snadné odstranění vodního kamene a špíny z ošetřeného povrchu.


Spojením moderní technologie a přírodních procesů tak vznikl přípravek k ochraně a prevenci povrchů ze skla a keramiky. Kvalita je podtržena německým certifikátem kvality TÜV, který zaručuje účinnost přípravku minimálně 12 měsíců.


Prevence před vodním kamenem nikdy nebyla snažší

Aneb jak celý proces funguje:

 • Nanesete ochrannou vrstvu – ta nijak nezmění vzhled ani povrchovou strukturu keramiky, ale rovnoměrně ji pokryje.
 • Vytvoří se ochranný film – odpuzuje vodu (tvaruje kapky do kuliček, ty na povrchu neulpívají, ale snadno stečou), minimalizuje usazování vodního kamene, solí a nečistot – čištění je rázem velice snadné!
 • Prostředek na bázi nanočástic redukuje množení bakterií a virů – jejich účinek je trvalý! A přestože zamezí průchodu vody, tuků či špíny do materiálu, neuzavřou jej neprodyšně.
 • Občas ošetřenou plochu setřete navlhčeným hadříkem a je hotovo!
 • Sada vystačí na 3-5 m2 plochy.

Čeho se díky setu nano ochrany skla a keramiky ZBAVÍTE A CO UŠETŘÍTE?

 • Ušetříte čas, který běžně trávíte úklidem – UDRŽOVÁNÍ ČISTOTY BEZ NÁMAHY.
 • Koupelna vypadá, že je čištěna častěji, než doopravdy je – OCHRANA MINIMÁLNĚ NA 12 MĚSÍCŮ.
 • Ušetříte peníze za čisticí prostředky – ČISTÍTE POUZE VODOU.
 • Šetříte životní prostředí -ČIŠTĚNÍ BEZ CHEMICKÝCH PROSTŘEDKŮ.
 • Eliminujete zažírání vodního kamene do povrchu umyvadla, skla sprchového koutu, či obkladaček – pokud kapky vody zanechají bílý povlak, jednoduše je setřete!

VÝHODY oproti běžným čistícím prostředkům

 • Nano ochrana není čistič, ale jedná se o prevenci, která ušetří namáhavé a zdlouhavé čištění skvrn od vodního kamene.
 • K čištění koupelny ošetřené naším přípravkem vám stačí pouze hadřík a voda – běžné čisticí prostředky využívají k čištění agresivní chemické látky.

Kde všude využijete sílu nano ochrany?

Set NANOochrana skla proti usazování špíny a vodního kamene 30 ml

 • koupelny, toalety, kuchyně
 • okna, skleníky, zimní zahrady
 • výlohy v obchodech a autosalonech
 • solární panely
 • všude tam, kde se nachází sklo či keramika

Nyní vás bude úklid bavit

Netrapte se dlouhé hodiny s hadrem v ruce. Využijte toho, co vám moderní technologie nabízí. Bojujte proti usazování vodního kamene pomocí nano ochrany skel a keramiky.

Máte dotaz k tomuto produktu?

Napište nám.