Bez názvu 1

Bez názvu 1

Oznámení o fungování firmy v reakci na nařízení vlády

Vážení zákazníci,

úvodem Vás chceme informovat, že zpracování nabídek a zakázek, výroba skel a hliníkových komponentů, náš pravidelný rozvoz a posílání zboží přes přepravní služby i nadále funguje beze změn. Nicméně v rámci probíhající pandemie a a vládních opatření jsme byli nuceni přesunout většinu zaměstnanců kanceláře na homeoffice. Z tohoto důvodů prosím omluvte výpadky v dostupnosti pevné linky a chatu na webu. Kontaktujte nás prosím raději e-mailem, popř. využijte mobilní linky. Může také docházet ke zpožďování zpracování poptávek a zakázek. Omlouváme se za případné komplikace. Děláme maximum pro zachování plného provozu za současného dodržení bezpečnostních opatření proti šíření nákazy.

V návaznosti na aktuální situaci a nařízení vlády omezujeme:

  • montáže a zaměření v ČR jsou možná pouze po předchozí telefonické dohodě
  • rušíme maloobchodní prodej a poradenství na naší pobočce Brno
  • omezujeme výdej zboží v areálu výroby na ulici Cyrilská 14b, Brno
  • pozastavujeme montáže a zaměření mimo hranice ČR, zákazníci budou informováni o posunutí termínů
  • dodání zboží do SK realizujeme pouze přes přepravní služby DHL a to pouze pro zboží, které tento typ přepravy umožňuje

Vstup do prostor firmy bude možný pouze po předchozí dohodě s naším pracovníkem. Výdej zboží bude probíhat pouze u výjezdových vrat z firmy. Je zákaz pohybu třetích osob po prostorách firmy. Objednávky zboží a technické poradenství prosím komunikujte s našimi pracovníky emailem nebo po telefonu.

Děkujeme Vám za pochopení.

 

 

KOLIK TO STOJÍ?