• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Ceník

Skleněné obklady

Cena skleněného obkladu se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce skla, typu skla, bezpečnostních požadavcích a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro zásuvky, díry nebo rohové výřezy). Jelikož je cena každé zakázky velice individuální, neuvádíme na našich stránkách konkrétní ceník. Pamatujte, že pouze u nás naleznete nejširší výběr barevných odstínů na trhu za jednotnou cenu!

 

Poptávkový formulář – zjištění ceny obkladu

U zásuvek se počítá do ceny každý vrtaný otvor. To znamená, že pokud máte ve skle např. dvě dvojzásuvky, uveďte počet zásuvek 4ks. Tlačítkem přidat další tabuli přidáte další díl skla. U výšky prosím uveďte největší rozměr dané tabule. Pod formulářem naleznete obrázkové vysvětlení tvarů skla.

Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna, Prahy a dalších našich měst s dopravou zdarma. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na skleněný obklad, který rozzáří Váš interiér barvami. Pro co nejpřesnější stanovení celkové ceny prosím vyplňte formulář na této straně.

Na Vaši poptávku se budeme snažit odpovědět do 48 hodin. Pokud Vám zadání do formuláře nevyhovuje, můžete nás kontaktovat přímo e-mailem na poptavky@alfastyl.cz.

Zjistit cenu

Loading

Skleněné pracovní desky do kuchyně

Cena skleněné pracovní desky se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna, Prahy a dalších našich měst s dopravou zdarma.

Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit formulář dole pod textem nebo lépe poptávku zaslat e-mailem na na poptavky@alfastyl.cz

s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

Skleněné dveře, sprchové kouty, skleněné stěny

Pro zjištění ceny celoskleněných dveří, sprchových zástěn, zábradlí či skleněných příček budeme potřebovat přesnější zadání. Abychom mohli co nejpřesněji stanovit cenu, potřebujeme znát minimálně tyto údaje: rozměry prostoru, typ skla (čiré, satinované, s grafickým motivem), typ kování (otevírací panty, posuvné dveře, samozavírače, kotvení na bodové úchyty nebo do profilů), požadavek na madla nebo zámky.

Ideálně, když nám zašlete náčrt nebo půdorys prostoru, kde se má skleněný prvek instalovat. Aby mohla být cena kompletní, včetně dopravy a montáže, nezapomeňte prosím uvést adresu, kde by se zakázka montovala.

Poptávky tohoto typu směřujte přímo na adresu jiri.hnilica@alfastyl.cz.
Nabídky na dveře, sprchové kouty, stěny a zábradlí, zpracováváme do 4 pracovních dní od obdržení poptávky.