• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Ochranná přepážka do OPEN SPACE kanceláří pro banky, pojišťovny a call centra

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Ochranná přepážka do OPEN SPACE kanceláří pro banky, pojišťovny a call centra

Ochranná přepážka do OPEN SPACE kanceláří pro banky, pojišťovny a call centra …
dodání na míru včetně dopravy a montáže

Nabízíme ochranné přepážky ze skla či z ohýbaného plexiskla pro pracovní místa v open space kancelářích. V nedávné realizaci jsme instalovali větší množství ochranných přepážek z plexiskla pro velké prostory využívané pro telefonní komunikaci s klienty. Ochranná přepážka byla vyrobena na míru v požadované výšce 80 cm, aby lemovala obvod stolové desky. Díly technologii ohýbání je přepážka dostatečně pevná a naprosto průhledná ze všech směrů.

Instalované zástěny tak chrání zaměstnance firmy před kapénkovou infekcí a zároveň neruší ve výhledu či nezastíní pracovní místo. Toto provedení ochranných přepážek je vhodné pro kanceláře s větším množstvím zaměstnanců. Typicky se hodí zejména pro banky, pojišťovny, call centra nebo IT firmy apod.

Přepážky jsou vyrobeny z extra čirého plexiskla tl. 3 – 6 mm. Rohové spoje jsou ohýbané s minimálním rádiusem. Ochranná plexiskla je vhodné kotvit k pracovní ploše pomocí šroubů či samolepicí pásky. Výhodou pásky je rychlá instalace a možnost demontáže bez poškození stolové desky. V této realizaci jsme použili čiré akrylové pásky a profily z eloxovaného hliníku, které se běžně používají v interiérech jako designový prvek.

Ochranné přepážky zajišťujeme spolu s maximálním servisem poradenství před vlastní realizací, návrh vhodného řešení s předložením přesné kalkulace nákladů, zaměření na místě klienta a odbornou montáž, kterou provádí naši zkušení technici. Díky vlastní síti montážních týmů nabízíme stejné podmínky pro montáže ochranných přepážek pro tato města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Břeclav.

Pro trvalé řešení ochranných stěn a dělících příček doporučujeme použití tvrzeného skla, které je velmi odolné vůči poškrábání, působení chemikálií a snadno se čistí. Skleněné přepážky jsou na jedné straně dražší a mají 2-3x vyšší hmotnost. Pokud však počítáte se zachováním ochrany personálu po celou dobu provozu, oceníte skleněné stěny a jejich odolnost, kdy budou i po 10 letech vypadat stále jako nové.

Pokud hledáte rychlé řešení pro prodejní pulty, navštivte naši sekci v ESHOPU, kde nabízíme standardní rozměry ochranných přepážek ihned k odeslání.

Pro návrh řešení na míru a nezávaznou cenovou nabídku nám prosím napište Vaši představu s upřesněním co nejvíce detailů na email michal.kopecky@alfastyl.cz . Nabídku Vám zpracujeme do 48h.

Budeme se těšit na vaše poptávky.