• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
 • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Ochranné skleněné stěny a přepážky do prodejen a komerčních prostor

Skleněné obklady > Novinky a zajímavosti > Ochranné skleněné stěny a přepážky do prodejen a komerčních prostor

Ochranné přepážky, skleněné stěny pro prodejní pulty a přepážky knihoven
kompletní dodávka na zakázku včetně zaměření a montáže

Rádi bychom vám prezentovali realizaci ochranné přepážky z tvrzeného skla, kterou jsme dodávali včetně zaměření, dopravy a montáže. Skleněná dělící stěna je projektována přesně na rozměry prostoru, aby skvěle zapadla do designového návrhu prodejny či obsluhujícího pultu. Skleněné příčky dodáváme převážně z tvrzeného skla tloušťky 10 mm, případně z bezpečnostního tvrzeného lepeného skla s fólií tloušťky 12,8 mm.

Skleněná ochranná přepážka je z čelního pohledu prakticky neviditelná, avšak maximálně ochrání obsluhující personál za výdejním pultem. Velkou výhodou tvrzených skel je jejich vysoká odolnost vůči poškrábání, rozbití a hlavně v poslední době aktuální 100% odolnost vůči lihu a desinfekčním prostředkům. Skleněné příčky budou i po 10 letech vypadat stále jako nové bez zjevných známek opotřebení a to i při každodenním čištění.

V této realizaci jsme na základě vlastního zaměření vypracovali výkres s přesnými rozměry přepážek. Kotvení k výdejnímu pultu je realizováno kotvící patkou z nerezu o vysokém zatížení. Příčky jsou k sobě svázány a tvoří jednu velkou stěnu, jako můžete vidět na návrzích a obrázcích níže. Celou realizaci jsme schopni zvládnout do 3-4 týdnů od zaměření.

Skleněné ochranné stěny na zakázku jsou vhodné pro trvalé řešení ochrany personálu před nákazou viry či bezpečnostními riziky. Nabízíme našim zákazníkům kompletní servis včetně poradenství, zaměření, návrhu a profesionální montáže. V nabídce máme také dočasné či mobilní řešení ochranných příček, které jsme prezentovali v tomto článku. 

Postup realizace ochranné přepážky z tvrzeného skla:
 1. zašlete nám poptávku s fotkou či popisem a místem montáže na email jiri.hnilica@sklenenyobklad.cz
 2. zpracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku s návrhem řešení
 3. po odsouhlasení nabídky posíláme techniky k zaměření prostoru
 4. na základě zaměření zasíláme finální návrh řešení včetně obrázků a technických parametrů viz foto níže
 5. od zaplacení zálohy počítáme termín 3-4 týdnů po realizaci přepážky, kdy k Vám přijedou naši technici a provedou vlastní montáž
Doba dodání skleněné zástěny na zakázku:
 • pevné příčky z tvrzeného skla na zakázku dodáváme za 3-4 týdny
 • mobilní ochranné přepážky na zakázku viz produkty, dodáváme za 3-10 dní v závislosti na použité výplni
 • pokud potřebujete rychlé řešení, nabízíme skladové přepážky standardních rozměrů v hliníkovém rámu se sklem nebo bezrámové celé z plexiskla. Nabídku naleznete v našem ESHOPu.
Doprava a montáž ochranné přepážky:
 • pevné přepážky dodáváme včetně zaměření a následně dopravy s montáže. Díky vlastní síti montážních týmů neúčtujeme dopravné při montážích pro tato města: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Teplice, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Břeclav.
 • standardní přepážky menších rozměrů důkladně balíme a posíláme přepravní společností (rozměry do 120×100 cm)
 • ochranné příčky větších rozměrů vozíme vlastní dopravou (rozměry nad 120 cm)
 • možné je i osobní vyzvednutí ve výrobě v Brně